Antaby i pochwyty do drzwi

Antaba (pochwyt drzwiowy) jako alternatywa tradycyjnych klamek

Antaba, inaczej mówiąc pochwyt drzwiowy, stanowi efektowną alternatywą dla tradycyjnych klamek drzwiowych. Znajduje zastosowanie przede wszystkim w drzwiach zewnętrznych, ale można je spotkać także we wnętrzach, na przykład w drzwiach przesuwanych. Jest to idealne rozwiązanie dla indywidualistów, którzy cenią sobie styl i oryginalność rozwiązań. Pochwyty do drzwi są szczególnie popularnym rozwiązaniem w budynkach użyteczności publicznej, takich jak urzędy czy przychodnie lekarskie. Coraz częściej wybieramy je także w prywatnych domkach jednorodzinnych. Umożliwiają łatwe otwieranie i zamykanie za pomocą pchnięcia.

Zobacz wszystkie produkty z kategorii ANTABY i OKUCIA DEDYKOWANE DO ANTAB  Jest 28 produktów.

Pokazuje 1 - 28 z 28 elementów

Pochwyty do drzwi – nowoczesność i prostota

Antaby do drzwi są produkowane w różnorodnych kształtach i kolorach, co pozwala na ich dopasowanie do drzwi i wyglądu bryły. Często zaskakują designem i sposobem wykonania. Przykładem klasycznego rozwiązania jest prosta antaba Amsterdam, dostępna w czterech wariantach kolorystycznych: srebrnym, w odcieniu starego złota, tytanu oraz inox. Jest to prosty w montażu pochwyt drzwiowy jednostronny, który będzie świetnym uzupełnieniem aranżacji zewnętrznej nie tylko naszego domu, ale także biura lub salonu urody. Prostota i elegancja formy będzie pasować do każdych stylu drzwi i budowli.

Skośny model Amsterdam, dostępny w tych samych kolorach, pozwoli dodać nasklzemu projektowi charakteru. Będzie to doskonały wybór do nowoczesnych budynków o oryginalnej bryle. Sprawdzi się zarówno w domu, jak i w przestrzeni publicznej. Antaby drzwiowe dostępne są w wersji jednostronnej i dwustronnej. W drugim przypadku detal staje się jednocześnie istotnym dodatkiem w aranżacji wnętrza. Może stanowić ciekawy akcent kolorystyczny lub formalny, który przełamie minimalistyczne wnętrze lub przeciwnie, będzie uzupełnieniem tradycyjnego wnętrza.

Inną propozycją dedykowaną nowoczesnym wnętrzom jest antaba Montreal o okrągłym kształcie. Jest to świetne rozwiązanie dla fanów minimalizmu i stylu loftowego. W zależności od preferencji możemy postawić na barwę wyraźnie odcinającą się od drzwi na zasadzie kontrastu lub odwrotnie, na taką, która wtopi się w ich odcień. Oba rozwiązania znajdują uzasadnienie we wnętrzach utrzymanych w stylu industrialnym.

Antaby – gwarancja funkcjonalności i praktyczności

Pochwyty do drzwi są także praktycznym i uniwersalnym rozwiązaniem dla obiektów użyteczności publicznej. Niezależnie od tego czy chcemy otworzyć salon fryzjerski, biuro rachunkowe lub gabinet stomatologiczny, antaby do drzwi będą wygodnym i higienicznym rozwiązaniem dla naszych klientów. Ich kształt pozwala na łatwe otwieranie drzwi oraz utrzymanie ich w odpowiedniej czystości.

Dodatkową zaletą jest możliwość zamontowania zamka elektrycznego z kontrolą dostępu, który pozwoli zastąpić tradycyjne klucze. Taki rodzaj zamka działający na kod pin lub odcisk palca, może dodatkowo zostać zintegrowany z inteligentnym systemem zarządzania domem, który możemy kontrolować z naszego smartfona. W przypadku gdy zatrudniamy pracowników, szczególnie ważna jest możliwość kontrolowania kiedy i przez kogo drzwi wejściowe zostały otwarte. Takie rozwiązanie znacząco ułatwia również użytkowanie antaby do drzwi.

Niezależnie od tego czy szukamy alternatywy dla klamki do drzwi do w domu jednorodzinnym czy obiektu usługowego, pochwyty do drzwi przypadną do gustu każdemu odwiedzającemu. Jest to rozwiązanie ergonomiczne i trwałe, które spełnia wszelkie wymogi techniczne, istotne zwłaszcza w budynkach użyteczności publicznej.

ANTABY i OKUCIA DEDYKOWANE DO ANTAB