Klamki DND

Dnd by Martinelli to jeden z potentatów na włoskim rynku jeśli chodzi o klamki do drzwi. Oprócz klamek, DND proponuje swoim klientom m.in. gałki, kołatki o wysokim standardzie. Firma została utworzona w 1968 roku, ale przez ten czas nie poprzestaje na laurach lecz nieustannie się doskonali i rozwija. Pracownicy DND w dalszym ciągu unowocześniają swoje pomysły w coraz to nowszych projektach. DND to firma rodzinna, co sprawia, że jej pracownicy starają się o dobrą atmosferę i zależy im na promowaniu swojej marki. Współpracują także z wieloma inżynierami i projektantami.

Klamki Dnd – wykonane są z ZNALU czyli stopu cynku i aluminium, a niektóre modele z mosiądzu.

Zobacz wszystkie produkty z kategorii DND  Jest 115 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 115 elementów

Klamki DND - klamki klasyczne i nowoczesne

Klamki Dnd wzorują się na wielu stylach epok poprzednich, oraz tworzą także klamki nowoczesne o oryginalnym designie, co daje klientom szeroki wachlarz wyboru. W ofercie producenta DND możemy odnaleźć projekty delikatne, jak i bogate , które są ozdobione oraz które przyciągają wzrok.

Zaletą jaką stawia sobie firma DND to schodzenie na jakiekolwiek ustępstwa odnośnie jakości swoich produktów. Klamki Dnd, obojętnie w jakim są stylu, produkowane są całkowicie w doskonałej jakości materiałów. Podczas produkcji klamek do drzwi baczną uwagę skupia sztab pracowników odnośnie kontroli jakości, dzięki temu firma DND może pochwalić się certyfikatem ISO 9001 i zareklamować na swoje powłoki ( zależy oczywiście od rodzaju)10- lub 20-letnią gwarancję. Klamki Dnd poddawane są również niezliczonym testom  wytrzymałości i odporności, dzięki temu mogą proponować swoim Klientom wytrzymałość na wiele lat.

DND