Rozety i szyldy do drzwi

Urządzając lub remontując mieszkanie przykładamy wagę do każdego szczegółu. Jednym z najważniejszych elementów wystroju naszego domu, stanowią drzwi i okna. Mogą one stanowić konsekwentne uzupełnienie aranżacji wnętrza lub stanowić ciekawy akcent, wokół którego budowana jest reszta projektu. Wybierając wymarzone drzwi, nie możemy zapomnieć o detalach takich jak klamki czy dekoracyjne rozety. Szyldy do drzwi mają przecież na celu zamaskowanie otworu montażowego, w którym mieście się wkładka z zamkiem.

Zobacz wszystkie produkty z kategorii Rozety do drzwi  Jest 511 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 60 z 511 elementów

Rozety i klamki – w trosce o równowagę

Istotne jest zachowanie spójności przy doborze rozety do klamki. Warto w tym celu wybierać rozwiązania pochodzące od jednego producenta, co zapewni idealne dopasowanie tych dwóch elementów nie tylko pod względem kolorystycznym, ale także stylistycznym. Należy zwrócić uwagę także na kształt, do okrągłych klamek warto dobierać szyld wykonany w analogicznym kształcie. W bogatej ofercie naszego sklepu bez problemu można dopasować i skomponować wymarzony zestaw.

Udział rozety do drzwi w aranżacji wnętrza

Szyldy do drzwi stanowią istotny element dekoracyjny. Z tego powodu w ofercie naszego sklepu znajdą Państwo szeroki wybór rozet w różnorodnych kształtach i kolorach, które sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, jak i w drzwiach zewnętrznych. Minimalistyczne wnętrze utrzymane w stylu skandynawskim będzie idealnie współgrać z białymi drzwiami, do których pasują jednocześnie białe dodatki na zasadzie podobieństwa, jak i czarne, kontrastujące szyldy. Rozeta Corona przystosowana do drzwi wewnętrznych w kolorze białym matowym idealnie sprawdzi się jako uzupełnienie modnego wnętrza. Na białych drzwiach, będzie niemal niewidoczna tworząc ciekawy efekt wizualny. Z kolei czarna, okrągła rozeta VDS będzie stanowić silny kontrast kolorystyczny. W zależności od efektu który chcemy uzyskać, wybór rozety do drzwi powinien być świadomy i przemyślany.

Jeżeli cenimy klasykę i zdecydowaliśmy się na drewniane drzwi, możemy dopasować do nich popularne złote rozety. Dostępne w wielu odcieniach i kształtach spełnią oczekiwania i pozwolą uzyskać wymarzony efekt. W ofercie naszego sklepu znajdują się zarówno szyldy owalne, okrągłe, jak i prostokątne. Zachęcamy do zapoznania się ze złotymi propozycjami producenta VDS, które cechuje elegancja i wysoka jakość produktu. Alternatywą dla złotych rozwiązań, będzie stanowić szyld patynowy, który oferuje między innymi Infinity line.

Rozety do drzwi są także szczególnie ważne w łazience i toalecie. W tych pomieszczeniach często decydujemy się na szyldy z blokadą, które pozwolą na wygodne otwieranie i zamykanie pomieszczenia. Chromowana propozycja firmy dnd w kwadratowym kształcie, odznacza się jednocześnie stylem i funkcjonalnością. Chromowane rozety łatwo jest utrzymać w czystości, co pozwoli zadbać o zdrowie i higienę całej rodziny. Jeśli jednak wolimy okrągłe rozwiązanie, warto zapoznać się z ofertą VDS.

Drzwi zewnętrzne często wymagają zamontowania dodatkowej rozety górnej. Najlepiej gdy wszystkie trzy elementy, szyld dolny i górny oraz klamka, są wykonane z tego samego materiału i mają identyczny kolor. Na rynku dostępne są także rozwiązania antywłamaniowe, które stanowią dodatkowe zabezpieczenie naszego domu. W naszym sklepie, znajdą Państwo między innymi Rozetę AXA PRESTIGE do drzwi zewnętrznych na wkładkę bębenkową. Szyld, posiadający atest ppoż klasy 3, dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych co pozwoli na dopasowanie elementu do różnorakich klamek. Możliwy jest także wybór rozety długiej i krótkiej.

Wybór idealnego szyldu powinien być przemyślany i dostosowany do wystroju mieszkania. Należy przede wszystkim zwracać uwagę na spójność kompozycji oraz jakość i precyzję wykonania. Dobre wykończenie produktu jest gwarancją wieloletniego użytkowania.

Rozety do drzwi