JAKĄ KLAMKĘ WYBRAĆ

JAKĄ KLAMKĘ WYBRAĆ

JAKĄ KLAMKĘ WYBRAĆ DO DRZWI KWADRATOWĄ CZY OKRĄGŁĄ ? A MOŻE PROSTOKĄTNĄ?

Od pewnego czasu odwiecznym problemem jakim zmagają się nasi klienci to wybór klamki do drzwi. Mianowicie jaką klamkę wybrać? Wiele lat temu modnymi klamkami były te na szyldzie okrągłym. Jednak od pewnego czasu design się zmienił i coraz częściej „wymagający klienci” szukają nowoczesnych rozwiązań sięgając po klamki na szyldzie kwadratowym lub prostokątnym tzw RT.

Klamki do drzwi na szyldzie kwadratowym proponowane przez naszą firmę charakteryzuje się solidnym wykonaniem oraz nowoczesnym stylem. Podczas wyprodukowania tychże klamek posłużono się wysoką jakością elementów, takimi jak mosiądz bądź znal (stop cynku i aluminium). Wielu klientów zakupując klamki właśnie na szyldzie kwadratowym, ponieważ wydaje się, że jest on ładniejszy od tradycyjnych wzorów. Klamki do drzwi na szyldzie kwadratowym znakomicie sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach, jak i w klasycznych pomieszczeniach. W każdym z tych rodzajów pomieszczeń podkreśli charakter wystroju oraz nada indywidualne przesłanie rodzajowi drzwi. Klamki do drzwi kwadratowe doskonale się prezentują przede wszystkim w połączeniu z jasnym kolorem drzwi oraz jasnym przeszkleniem, ale również z klasycznymi modelami w ciemniejszych barwach.

 

Klamka na kwadratowym szyldzie jest powszechna,  dlatego może być montowana z powodzeniem zarówno w lokalach prywatnych domach, jak i w biurowcach. Nowoczesne wykończenie, różnorodność wzornictwa, niezniszczalność czyni z tych klamek nie tylko dodatek dekoracyjny, ale też praktyczny. O wyborze jak zawsze decyduje kształt klamki. Kwadratowy szyld przyciąga wzrok i staje się nieodzownym elementem wystrojenia każdego pomieszczenia. Tak przystrojone drzwi wydają się mocniejsze, co w przypadku wielu wnętrzach absolutnie zmienia ich charakter.

 

Większość produktów oferowanych przez naszą firmę została wyprodukowana z mosiądzu oraz ze znalu. Są to produkty bardzo solidne i trwałe. Takich produktów nie znajdą Państwo w żadnym markecie. Bardzo często są to klamki na zamówienie z dłuższym terminem oczekiwania, ale jak zawsze tłumaczymy naszym klientom, że podczas gdy zamawiają i czekają na drzwi ( z reguły jest to 6-8 tygodni), jest to najlepszy czas aby zamówić klamki do drzwi. Równolegle zatem biegnie czas oczekiwania na dany asortyment. Bardzo modne ostatnio w klamkach jest połączenie matowe z polerowanym, nadaje tym klamkom mocny charakter i podkreśla wartość drzwi jako całość.

 

Klamka na szyldzie prostokątnym RT, to jeden z najnowocześniejszych rozwiązań ostatnich lat. Klienci coraz częściej decydują się na ten wariant podczas wyboru klamek na swoje drzwi.

Klamki np. CUBE  czy BRAVA producenta VDS to bardzo innowacyjne rozwiązanie. Klamki posiadają wstawkę, która sprawia, że nasze drzwi mają nowoczesny styl.

Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment:
Type Code

Kategorie

Tagi